Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Hogyan tudom megváltoztatni a születési dátumom a Facebook-on?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy ez a profil először más néven futott, barátnőm a regisztrációt követően "nekem adta", mondvan neki úgyis több profilja van. Egy életesemény volt rajta beállítva (saját születési dátuma), meg a profilképe. Túl sok dolgom nem volt vele.. Átalakítottam a saját nevemre és már 2012 óta használom. A születésnapot mindenki elől elrejtettem, csak én láthatom. Viszont mostmár szeretném a saját születési hónapom, napom megadni, hogy fel tudjanak köszönteni az ismerősök. És most jön a baki.. A születési évet látom az opcióknál, viszon a hónap/nap el van van tűnve egyszerűen! A névnapomat be tudom állítani, viszont nem engedi ("probléma merül fel"). Tudomáson szerint 2012 óta ez a születési dátum van megadva, nem lett össze-vissza változtatgatva.. Nem tudom mit tegyek! Szerintetek?

2017. szept. 21. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alap információk:

[link]

Itt leírja hogy korlátozott alkalommal írható át a dátum, esetleg mégis többször volt változtatva mint amiről tudsz.


Ha sehogy máshogy nem megy:

[link]


Nem garantálom hogy a profilelőzmények miatt esetleg nem fogják-e letiltani.

2017. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na most elvileg megváltoztattam.. Viszont a Facebook alkalmazásban még mindig nem látok semmit a születésnapnál. A születési év mezőben látom a beállított évet.. Na mindegy beállítottam a nyílvánosra a születésnapot, az évet hagytam privátban. Az életeseménynél is látom már a beállított dátumot, úgyhogy ez jó jel lehet:) Viszont még egy olyan kérdésem lenne, hogy a közelgő születésnapoknál a sajátomat is látnom kéne? Pár nap múlva lesz a szülinapom egyébként, de a saját nevem nem látom a dátumnál.
2017. szept. 21. 15:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült!!!:D megkértem egy ismerőst, ő megnézte az adatlapom és mar ki is van írva a nevem alá hány nap múlva lesz a szülinapom! Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2017. szept. 21. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!