Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Böngésző általi titkosítás?

Böngésző általi titkosítás?

Figyelt kérdés
Ha kitiltanak egy oldalról de Tor böngészővel kezelem tovább. Akkor nem fogják tudni hogy én voltam akit kitiltottak? Erre lennék kíváncsi.

2017. szept. 23. 11:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze ezt úgy értem h egy új felhasználót csinálok.
2017. szept. 23. 11:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindaddig amíg nem adsz meg olyan adatot vagy információt amiből ki lehet következtetni, nem tudják. Azt viszont simán láthatják hogy TOR exit node-on keresztül csatlakozol, tehát hamisítod/rejted az adataidat. Van olyan oldal ahol már ez azonnali tiltással jár (vagy eleve nem is enged regisztrálni mert látja hogy proxy mögül csatlakozol).
2017. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tor-ral szinte biztos, hogy nem. De normál böngészőből is az IP-címed vagy valamilyen cookie alapján tudnának csak azonosítani, ha más felhasználóval lépsz be, a site-ok nagy része még az IP-címet sem ellenőrzi, szerintem ne kombináld túl, csinálj egy új usert, és próbáld ki, hogy működik-e.
2017. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!