Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypalon hogy kell limitet...

Paypalon hogy kell limitet emelni mert nekem leblokkolták és nem tudom elküldeni a pénzt a bankszámlámra mert meghaladta a limitet. Esetleg milyen dokumentumokat kell feltölteni ha nem céges az accountom?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Mekkora az összeg? ha több mint $10 000 akkor üzleti kell.

Szig, csekk, utlevél, jogsi ilyeneket kérnek, Én szig, és egy csekket küldtem el hogy üzleti legyen így nincs limit korlát.

2017. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
meghaladta az éves limitet mert többször kaptam pénzt most 1200 dollárrol van szó amit már nem enged. már küldtem visszajelzést várom a válaszukat d akkor elvileg csak felkell töltenem a személyimet meg ilyesmi ha válaszolnak?
2017. szept. 24. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Így van, egyébként nem emlékszem a limitre mert már régóta üzletim van. Érdemes még akkor is ha nem használod ki.
2017. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen csak ahoz kell valami céges papír nem nem tudom mit olvastam.?
2017. szept. 24. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem céges papír kell!

A személyed mélyebb azonosításához kell szig. és egy nevedre kiállított közüzemi csekk (aszem), de ez mind le van írva amikor aktiválod ott olvasgass.

2017. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

elinditottam a bisnis account regisztrálást és már feltöltöttem az utlvelem lépét meg ilyesmi mindent zöldel kipipált d van még egy pont ahogya valami levelet kel elküldeni aláírva ez mi pontosan és valami cégvezetői nyilatkozatot. ezt irja ki:

Please submit a signed by authorized management or an owner letter of authorisation that gives the the account holder and operators the right to act on behalf of your business.

2017. szept. 26. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem tudom, ilyen levelet nem kért tőlem annak idején 15 éve van biznisz PP-m.

Érdeklődj esetleg prohardveren, van direkt ilyen fórum.

2017. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de neked mi kellett ahoz hogy bisnist csinálj? nem kért céges adatokat vagy ilyesmi?
2017. szept. 27. 02:30
 9/9 anonim ***** válasza:

"de neked mi kellett ahoz hogy bisnist csinálj? nem kért céges adatokat vagy ilyesmi?"


Annak idején csak igazolvány, és közüzemi számla kellett.

-Most olvastam a fórumon (helyetted), már kérnek adószámot, EU-s adószámot is.

3 féle PP volt (aszem most is)

unverified - nem ellenőrzött ($300 forgalom lehetett 3 havonta aszem)

verified - ellenőrzött (bankkártya és számla hozzáadva) - aszem évi $12E forgalom $1000/hó

- ezt egyébként meg kellene nézned hogy a limit hogy van beállítva nálad, mert lehet hogy változott.

bisnis - üzleti - limit nélküli

2017. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!