Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore probléma. Hogyan tudom...

Ncore probléma. Hogyan tudom meg, hogy ki volt a hibás?

Figyelt kérdés
Többen használunk egy regit. Múlt hónapban még csak egy hit n runnolt hónapunk volt, mostanra kettő van. Tudni szeretném, melyik torrentet nem töltötték vissza, hogy tudjuk ki volt figyelmetlen.

2017. okt. 7. 16:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én voltam. Vissza lehet ezt valahol nézni?
2017. okt. 7. 16:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, az nCore szabályzata tiltja, hogy több ember használjon egy accountot.
2017. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tiltja, max. 10 emberrel is megosztható ha senkinek nincs saját hozzáférése. Aktivitás menüben láthatod mi volt elmaradva, esetleg arra rákattintva látod hogy mely verziójú kliensről forgalmazták és kideríted hogy kié. De akkor már értelmesebb lenne megkérdezni és tisztázni (szükség esetén megvonni a hozzáférést jelszó/passkeycserével, hiszen jó úton halad a profil a kitiltáshoz.
2017. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogyan tudhatom meg hogy mely torrentek miatt lett büntetve a hónap. Nem tudjuk megbeszélni, ha egyszer egyikünk sem tudja.
2017. okt. 8. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az aktivitás menü nem részletezi már (az összes torrent aloldala sem), akkor esetleg mindenki a saját klienséből tudná előszedni az infót, hogy mely torrentek maradtak 1.0 arány alatt, és esetleg 48 óra seed idő alatt ha meg lettek állítva. Ha törölték a torrentet azóta vagy letagadják akkor ez sem lesz megoldás.


Több lehetőségről nem tudok, eleve csak a weboldal és a letöltőkliens számolja el az adatokat, más nem.

2017. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!