Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi Facebook elérhetősége?...

Mi Facebook elérhetősége? Hogyan vehetem fel velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A fiókomat töröltem, viszont az ismerőseimnek elküldött üzeneteket, és a nevemet is mutatja még mindig. Szeretnék teljesen törlődni a rendszerből, ezért szeretnék írni nekik, angol elérhetőség is jó lenne.

2017. okt. 9. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Nem lehet írni mert nincs kinek. Az elküldött üzeneteidet nem fogja a rendszer törölni, arra nem tudsz hatással lenni, és önkényesen senki üzeneteit nem törölheted/töröltetheted. Ahogy a kimondott szónak úgy az elküldött üzenetnek is súlya van, nem tudsz elbújni előlük.


Az amit akarsz csinálni nem kérvényezhető sehol, még akkor sem ha lehetne kinek írni.

2017. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Tudomásom szerint 2 hét elteltével törlődik teljesen, ha ezalatt nem lépsz be.
2017. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a saját elküldött üzeneteim törléséhez jogom van, és nem tárolhat semilyen adatot rólam egy oldal, ha én azt kérem hogy semmisítse meg. Biztos vagyok benne, hogy van elérhetőségük. Már láttam olyan Facebook profilt a saját magukat törölt ismerőseim közül, hogy Törölt felhasználó, és az üzeneteit sem mutatta, csak azokat amiket én írtam.
2017. okt. 9. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Jobb ha megnézed a felhasználási feltételeket, mennyi minden jogodról lemondasz és mennyi személyes adat kiadásába egyezel bele az oldal használatával. Például minden általad feltöltött kép a Facebook tulajdona és ők rendelkeznek felette, akármennyire fogod azt bánni X idő múlva, ahogyan arra sem lehetsz hatással hogy lementsék a tartalmaidat és azt máshol közzétegyék.


"A Facebookra feltöltött szerzői jogvédelem alá eső tartalmak (például: fotók, videók) tekintetében a felhasználó egy nem kizárólagos, átruházható, egész világra kiterjedő engedélyt ad arra a szerződés elfogadásával, hogy az oldalra feltöltött ilyen tartalmat a Facebook felhasználja a felhasználó adatvédelmi beállításaival összhangban."


Hiába töröltetnéd az elküldött üzeneteket, ha arról bárki képernyőképet készített, lementette, kimásolta, vagy a fiókjáról offline másolatot készített - ezekkel az eljárásokkal ugyanúgy megmarad a képed-neved-üzeneted amire semmilyen hatással nem lehetsz utólag és még csak a Facebookhoz sincs köze mert máshol tárolja őket a beszélgetőpartner.


"Az az engedély akkor szűnik meg, amikor a felhasználó törli a fiókját, vagy a feltöltött tartalmat, kivéve, ha ezt a tartalmat a felhasználó másokkal is megosztotta, és azok nem törölték azt."

2017. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!