Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook-on hogyan lehet...

A Facebook-on hogyan lehet beállítani, hogy ne látszódjon (pl. az ismerőseimnek), mikor jelentkeztem be utoljára?

Figyelt kérdés

Van ilyen funkció, be is állítottam. De az ismerőseimet ugyanúgy, továbbra is látom, a Facebook felület jobb oldalán lévő függőleges sávban. És azt is, hogy ők mikor voltak fent a Facebookon.


Ebből gyanítom, hogy ők is ugyanilyen alapon látnak engem.

Emiatt érdeklődnék, hogy tényleg van-e ilyen funkció, és ha igen, akkor hogyan lehet beállítani. Olvastam néhány fórumon, hogy nincs ilyen, és hogy ez a beállítás csak egy kamu, nem működik valójában.


De hátha van itt valakinek valamilyen tapasztalata.


Ja, és még egy kérdésem lenne, hogy a nevek melletti időpontok arra vonatkoznak, amikor valaki utoljára fent volt a FB-on (tehát amikor kilépett), és nem arra, amikor bejelentkezett, ugye?


Előre is köszi!



2017. okt. 11. 00:21
 1/3 A kérdező kommentje:

"De az ismerőseimet ugyanúgy, továbbra is látom, a Facebook felület jobb oldalán lévő függőleges sávban. És azt is, hogy ők mikor voltak fent a Facebookon":

azt kihagytam, bocsi, hogy annyi a különbség, hogy ez a sáv kicsit halványabb, szürkébb:-).


De amúgy minden említett dolog ugyanúgy látszik róluk.

2017. okt. 11. 00:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, igy nincs semmifele kamu hogy nem voltal internet kozelben:D
2017. okt. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi,akkor ezek is "kamu" információk sajnos (bocs, csak angolul találtam meg hirtelen):


[link]


[link]

2017. okt. 11. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!