Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki milyen elsősorban audio...

Ki milyen elsősorban audio anyagokkal foglalkozó p2p oldalt ismer?

Figyelt kérdés

Olyan oldalak (akár ingyenes, akár regisztrálós, akár korlátozottan ingyenes) p2p protokollt használó weboldalak érdekelnének, amelyek elsősorban audio anyagokra specializálódott, minden féle stílusban. Fontos hogy klasszikus zenei anyagokkal is foglalkozzon.

Ha ismertek ilyeneket, akkor linkelés nélkül (!) csak ha a nevét leírjátok meg fogom találni :)!


Köszönöm.



2017. okt. 11. 12:54
 1/3 Dongaben ***** válasza:
A torrent oldalakon nem sűrűn található klasszikus zene. YouTube-n többet találni, amihez van online konverter a zenére alakításhoz.
2017. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A minősége is olyan lesz :). Van pár amúgy, pl.: RuTracker (orosz nyelvű), vagy Audionews (szigorú szabályzat). Ezeken sok minden van, de nem elég :).
2017. okt. 11. 15:18
 3/3 Dongaben ***** válasza:
Jogos! Néha én is szeretek "lazulni" komoly zenére! És ez nem vicc! A "készletem" nagy részét magam digitalizáltam az "Audacity" program segítségével lemezről, nagyon jó minőségben.
2017. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!