Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok visszanezni...

Hogyan tudok visszanezni regebben beirt jelszavakat?

Figyelt kérdés
Ipaden bongeszoben beleptem a facebookomba. Ez volt egy par napja, azota nem is neztem ra. Ma probaltam ramenni, de nem fogadta el a jelszot. Van ra lehetoseg, hogy megnezzem mit irtam be par napja hogy beengedett?

2017. okt. 12. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a böngésződ elmentette (engedélyezted neki) akkor a mentett bejelentkezéseknél esetleg meg lehet nézni, egyébként nincs rá lehetőség.
2017. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint tudtad a jelszavad, de elfelejtetted? Mert magától biztos nem változott meg azóta. Ha elfelejtetted, akkor arra van megoldás, csak az email címed kell hozzá.

Vagy sose tudtad a jelszavad és múltkor random beírtál valamit, ami mára kiment a fejedből? Akkor is ugyanúgy ott az "elfelejtett jelszó" opció.

2017. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!