Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sagecom F@st 3686 v2 tipusú...

Mumus1911 kérdése:

Sagecom F@st 3686 v2 tipusú routert szereltek be nemrég, de az nem elég erős. Az előző routernél gond nélkül sorba lehetett őket kötni wi-fi-n keresztül de itt nem sikerült megoldani. Valakinek van ötlete mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A másik router egy tenda n300, próbáltam factory resetről is összerakni de nem ment

2017. okt. 13. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Előtte milyen HGW-d vagy modemed vlt? Azért fontos mert ha más technológia volt akkor a beállításoknál a Tendán átkell állítani. Illetve még az is fontos hoy m a belső IP tartomány amire a Tenda és a S@gem IP-t oszt. Ha ez ugyanaz akkor valamelyiket átkell állítani. Ha a Tenda fw támogatja akkor esetleg érdemes switxh módba kötni. Ezek közül valamelyknek megkell oldania!
2017. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen volt az előző router, az ip cimek a tenda 1.1 a sagem 0.1. A tendanál a medium type wan wirelessre van áttítva, scannelés után feldobta a másik routert rá próbáltam csatlakoztatni és pirosban kiírt egy szöveget "Complete below settings to connect to WISP AP." de minden be van állítva SSID-nél a másik router neve Channelnél a másik csatornája, security mode wpa-spk-ra van állítva, algoritmus aes, jelszó nagy betűkel a másik router jelszava (vagyis ugyan az), az internet connection setupnál a type az DHCP, az MTU alapértéken 1500-on van. Valami ötlet?
2017. okt. 14. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!