Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon miért követnek olyan...

Vajon miért követnek olyan emberek az Instagramon, akik egyébként egy képemet sem kedvelik vagy kommentelik, és nem is ismerem őket, egyeseknek az Insta ismerkedésre való?

Figyelt kérdés

Van néhány olyan követő, akik követnek, de én nem követem vissza őket, mert már bocsánat, de nem érdekelnek a képeik és személyiségük, ráadásul nem is ismerem őket.


1-2 közülük a másik nem képviselői közül való, és ezeknek az embereknek a képei 90-100%-ban magukról szólnak, a "best of" fotóikkal ellátva, amelyek akár egy társkereső oldalon is megállnák a helyüket.


Nem kívánok ismerkedni, köszönöm, de nem is küldenek üzeneteket magukról az ilyen felhasználók (akkor le is tiltanám őket).


Szóval, kíváncsi vagyok, mi ennek az oka. Lehet pl., abban bíznak az eddigi képeim alapján, hogy majd töltök fel jobb képeket (nem feltétlen magamról), amik jobban tetszenek nekik?


Előre is köszi!



2017. okt. 15. 18:16
 1/2 anonim válasza:
36%
Mivel az instagramon vissza lehet keresni, hogy ki mit like-olt, előfordulhat, hogy csak nem akarja, hogy megjelenj az előzményeiben, viszont ezek ellenére is szeretné követni a feltöltéseidet, vagy csak lusta szivecskézni. Velem is előfordul, hátsó szándék nélkül, hogy bekövetek valakit, s csak az aktuális frissítéseit kedvelem be. :)
2017. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ismerek olyat aki csak azért követett be embereket, hogy kinevesse a képeit, lescreenshotolja és tovább küldje, hogy más is nevessen. vagy lehet csak azt szeretné, hogy te is kövesd, és akkor menőbbnek érzi magát, hogy van plusz egy követője, nem is érdekled, de szeretné, hogy a követési száma növekedjen.
2017. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!