Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert jelölnek be ismeretlenek...

Miert jelölnek be ismeretlenek a Facebookon?

Figyelt kérdés

Pár év szünet utan ismét létrehoztam egy Facebook profilt.

Nem értem miert jelöl be sok olyan ember, akiket tuti nem ismerek, nincs közös ismerősünk, távol lakunk egymástól.



2017. okt. 16. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is...

Aztán láttam, naponta 10 ismerőst jelöl be utána... Talán ettől jobban érzik magukat.

2017. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

be kellene nézned a fiókod beállításaiba és személyre szabni .

Vannak ismerős gyűjtők, akik jelölnek minden elérhető profilt.

2017. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Személyre szabott, mondjuk a bejelölés bárki számára elérhető, különben a valódi ismerőseim se tudnának megjelölni.
2017. okt. 16. 13:00
 4/5 anonim válasza:
Ha beállítod azt, hogy csak ismerősök ismerősei, akkor betudnak jelölni azokakiket ismersz, de a tök idegenek nem. Amugy ezek csak ismerősöket gyűjtenek (sok esetben fake profilrol).
2017. okt. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismeretlenek jelölnek be facebookon általában 2 oka lehet.


Valakik az ismerőseik számát szeretnék növelni, hogy minél több lájkot kapjon a képük.


És valakik akár véletlenül is bejelölhetnek.

Sokan azt se tudják, hogy kire nyomnak rá, csak felajánlja a facebook a profilját jelölésre és véletlenül odafigyelés nélkül rányomnak, hogy ismerősnek jelölöm ezt az illetőt.

2021. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!