Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy keresnek pénzt a release...

Hogy keresnek pénzt a release készítők?

Figyelt kérdés
A torrent oldalakon ingyen lehet letölteni különböző csoportok által berippelt filmeket, zenéket, játékokat, stb-t. Nyilván a torrent oldal sem fizet ezekért, mert akkor azt bevasalná a felhasználókon. A releasernek meg kell vennie az adott filmet, játékot, zenét, ami költség. Utána át kell kódolni, nfo fájlt készíteni, ez mind idő (és áram). Emellett még a szerzői jogokat is megsérti, ami büntetendő. Csak szórakozásból senki nem töltene időt ezzel, pláne nem áldozna rá pénzt. Hogy lesz ebből a release készítőjének haszna?

2017. okt. 17. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy verseny, hogy kik keszitik a stabilabb cracket bizonyos technologiak ellen, foleg miota a denuvo nyiltan feltorthetetlennek allitotta magat. A szakmai elismeres onmagaban olyan ertek ami penzhez juttatja az embert, sok cracker kap allasajanlatot az aldozataitol, illetve a fogyasztoik is penzelik oket tamogatasokkal.


Valvenal is dolgozik jo par egykori privat hacker a vacon, bar eleg rossz pelda mert beka segge alatt van a vac jo par eve.


Illetve crack minosegek is sokat er hirnev szempontbol, ha a denuvot teljesen ki tudjak szedni akkor joval jobban fut a jatek a nevetseges virtualizacio miatt amit a denuvo raeroltet, igy azt a rlst fogja tolteni mindenki, nem pedig azt ami csak megkeruli a denuvot. A lenyeg, hogy a penz masodlagos nyereseg egy ilyen versenyben.

2017. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen csapatoknak általában van valamilyen forrásuk, aki pl. újságnál vagy nagykernél dolgozik, és ingyen meg tudja szerezni az új kiadásokat. Átkódolás szintén mehet céges gépen.
2017. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké a,játékoknál és a programoknál már értem. A munkalehetőség is nyereség. Mi a helyzet a zenékkel, filmekkel? Még ha ingyen is fér hozzájuk, akkor sem értem, hogy mi a motivációja.
2017. okt. 18. 08:00
 4/5 anonim válasza:

Ugyanaz ami a feliratokat készítő egyéneknek. Szeretnék, ha más is élvezni tudná a filmet, sorozatot az anyanyelvén és közben még nyelvet is gyakorolnak munka közben. Jó érzéssel tölti el őket, hogy emberek ezreinek biztosítják a szórakozást azáltal, hogy szélesebb körben tesznek elérhetővé egy-egy alkotást a nyelvi korlátok lendöntése miatt. Nem mindenkit a pénz motivál.

Lehet, hogy egyesek csak szeretnék megosztani az élményt másokkal is jó minőségben:)

Szerinted én miért szerkesztek Google Térképet rendszeresen? Van hogy órákat csak ezzel töltök. Nyitvatartási időket ellenőrzök, képeket publikálok, címeket pontosítok,új helyeket töltök fel stb. Tudom milyen bosszantó mikor cserben hagy a technológia és bóklászol ATM és kisbolt után egy idegen helyen, mert pontatlan a térkép. Jó érzés, hogy általam másoknak picit könnyebb az élete. Az emberekben van ilyesmire késztetés.

A szerzői jogok megsértését pedig sokan elvből élvezik:D Ahogy én is. Mocskos megoldások egy elavult korból. A tényleges hasznot pedig már előttem kifejtették.

A baj az, hogy az agyad a pénz körül jár, ha ezt kívülre helyezed hamar megérted a miérteket.

2017. okt. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocs, ha nem túl érthető, a mondandóm első fele csak a felirat fordítókra vonatkozik, hogy általuk mutassam be a dolgot.
2017. okt. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!