Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtubeon ha privátra rakom...

Youtubeon ha privátra rakom az összes nem saját tartalmú videómat az elég hozzá hogy ne tudják jelentgetni? Vagy törölni kell őket?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelenteni nem tudják, de a rendszert nem lehet kicselezni ettől. Ha a tartalom olyan jellegű hogy azonnali blokkolás jár érte akkor a láthatósági állapota ezt nem tudja befolyásolni. Ha tűrt a tartalma de az a jövőben megváltozik, a rendszer automatikusan újraellenőrzi a videókat és ha a tiéd ennek nem felel meg akkor blokkolni fogja, megint függetlenül a láthatóságától. Ha csak flaggeli hogy van benne jogvédett tartalom de azt te elismered, akkor mindaddig megmarad a videó amíg a jogtulaj meg nem változtatja ezt az állapotot, ilyenkor a rendszer a flaggelt videókat megint csak némítja/letiltja/korlátozza, függetlenül attól hogy publikus vagy sem.


Tehát ha az a terved hogy mondjuk videotékát csinálsz a Youtube-csatornádból hogy oda feltöltsd illegálisan a filmeket, azok tiltását és a csatornád felfüggesztését nem fogja befolyásolni hogy a videók már eleve privátként lettek feltöltve.

2017. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én teszteltem a Dailymotion-t, sajnos ott is törlik a privátot is, és előbb utóbb a fiókot is.

A Vimeo-n is törlik, de privátot még nem törölték nekem.


Indavideó és videa még nem törölt le nekem privátba rakott filmeket.


Én a felhő tárhelyekbe nem nagyon bízok meg, mert a Google is csökkentheti a tárhelyet mint a Microsoft és törölt pár fájt, és közbe bele nézhetnek a felhőbe, vagy nem lehet bejelentkezni a fiókba, a kisebb tárhelyek meg becsődölnek.


Kedves első válaszoló!

Szerinted is igazam van a felhő tárhelyekkel kapcsolatban?

Melyiken érdemes tárolni akkor a filmeket zenéket, CD, DVD, BLU-RAY lemez, Pendrive, SSD, SD kártya, merevlemez, LTO?

2017. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!