Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Posting from your ISP, IP...

Posting from your ISP, IP range, or country has been blocked due to abuse - mit takar ez?

Figyelt kérdés

4chanen egyik napról a másikra nem tudok postolni és ezt írja ki oknak

legalábbis /v/ boardon, a többi boardon amin szoktam postolni ott tudok

és ez nem moderátor ban, mert ha az lenne navigálna arra a postomra ami miatt a bant kaptam, de ez csak egy sablon üzenet..



2017. okt. 21. 03:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy blokkolva van a posztolás a te internet szolgáltatódon, IP címeden, vagy országodban visszaélés miatt. Ez a visszaélés sok minden lehet, gondolom IP cím tiltás inkább spamelés, gyalázkodás, meg ilyesmi. Országot már inkább jogi okokból tilthatnak le. Internet szolgáltatót is inkább amiatt, de ez nem túl valószínű Magyarországon. Nem nagyon ismerem ezt az oldalt, de azt csak tudod, ha valami nem odaillőt csináltál.

Ha dinamikus IP címed van, és azóta megváltozott, akkor az is lehet, hogy olyat kaptál, amiről már egyszer valakit kitiltottak - kevés az esélye, de nem lehetetlen.

2017. okt. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

elmúlt 1 hónapban nem csináltam semmit amiért bannolhattak volna, meg amúgy is ha bannolt volna az admin az egyrészt mostanra lejárt volna (ált. 3 nap a ban ideje) másrészt meg tudnám nézni hogy mi volt az a postom amiért a bant kaptam, de itt csak ennyit ír ki nekem hogy "ISP, IP range or country blocked due to abuse"

de ha admin bannolt volna akkor az is csak IP ban, azóta már vagy tízszer újraindítottam a routert és ugyanúgy ezt adja ki, pedig tíz másik IP címről próbálkozok

viszont azóta olvastam hogy Új-Zélandon vagy hol az összes szolgáltatót ISP bannolta a 4chan, tehát ott nem lehet használni az oldalt

más boardon ahol tudok posztolni azt írták hogy bizonyos boardoknak más szervere van vagy mi és azért tudok ott írkálni míg máshol ez az ISP ban van

most a 4chan letiltotta volna a DIGI-t?

2017. okt. 21. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

nem hiszem, de igazából akármi oka lehet

írhatsz a moderátornak, nem valószínű hogy válaszol, de egy próbát megér

azt nem tudom hogy az általad említett új-zélandi emberke honnan tudta meg hogy milyen ISP-ket blokkol a 4chan

meg különben is, 4chan? ez most komoly? én inkább örülnék a te helyedben hogy nem tudom elérni azt az autizmustenyészetet

2017. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

mondjuk a linket lehagytam, meg nem is voltam biztos benne hogy erről a manusról beszéltél e mert venezuelai, de gondolom róla volt szó

2017. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!