Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypalon miért nem tudok...

Paypalon miért nem tudok rendelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok kb 1 hete készítettem paypal fiókot és megcsináltam mindent, ami kellet hozzá.A bankba bementem a 4 számjegyű kódért.Szóval minden megvan.Egyszer tudtam rendelni egy kereskedelmi oldalon és azóta nem tudok semmit,azt írja, hogy a tranzakció nem sikerült próálja újra. Mi lehet a probléma? Elkell telnie egy bizonyos időnek? Köszönöm előre is a válaszokat (más oldalon se tudok)

2017. okt. 25. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig. Bemész paypal-ra, Wallet fül, "Link a Card" és ott megadod a kártyaszámot, 3 jegyű számot hátul, milyen kártya, lejárati idő és kész. Utána töltesz paypalra és kész.
2017. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Külföldön dolgozom és nem "hitel"kártyám van IBAN meg BIC kodot adtam meg, amikor megrendeltem a terméket akkor a kértyáról vonták le a pénzt nem töltöttem fel semennyit.
2017. okt. 25. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:
De hát persze, hogy hibát ír ki hogyha nincs semmi pénz a paypal-odon. Össze kell kötnöd vagy a bankkártyával vagy amivel te kötötted össze, magával a bankkal azzal, és úgy tudsz tölteni külön a paypal-ra pénzt. Utána tudsz paypal-on keresztül rendelni. Vagyis nekem egyszer kellett paypal-t használnom, egy kattintgatós pénzkeresős butaságot próbáltam ki, és először a paypal-ra küldték ki a pénzt amit aztán a bankfiókomra el tudtam küldeni tovább. Viszont, kicsit jobban utána nézve, ha a paypal egyenleged 0, akkor ha bármit vásárolsz paypal-on azt a bankkártyádról vonja le ha adtál meg olyat, ami téged nem érint mivel nem adtál meg kártyát, csak iban kódot. Szóval, ha 0 az egyenleged és nincs kártya hozzáadva a fiókhoz akkor nem fogsz tudni rendelni.
2017. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!