Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Iwiw-en van olyan lehetőség...

Tutujka kérdése:

Az Iwiw-en van olyan lehetőség, hogy megnézzem, ki látogatta meg az adatlapom?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs. ne is legyen, mert akkor olyan lesz mint a myvip, ergo törlöm magam.
2010. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jamesbond ***** válasza:

A külön engedélyem nélkül isten ments. Maradjon csak az egyetlen értelmes közösségi oldalnak.

Emiatt töröltem magam a baráti kör-ről. A myvip gyerekeknek való ilyen felesleges hülyeségek miatt.

Ma fogom leszedni magam a fércbukról is az adataim jogtalan felhasználása miatt.

2010. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
majd lesz olyan alkalmazás..Már angolon fent is van..:D
2010. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne akarjál kémkedni, azt megteszik már elegen!

Én vipre regeltem, igaz, nem saját névvel, kitalálttal - pár nap múlva töröltek, egy csomó lehetséges indokot felsorolva. Még semmit sem csináltam, pláne rosszat nem, tehát valszeg a nevem miatt, de honnan szedik, ki vagyok?? Lekérdezik az IP címem alapján a upc-t? Milyen jogon? De akkor is: ha ketten használunk egy gépet egy lakótárssal albérletben, és a upc az ő nevén van, akkor mi van? Nem lehetek tag, ha nincs saját IP-m? Hát vannak itt szép dolgok, csak demokrácia nincs..

A valódi nevem és címem pedig nem véletlenül nem adtam meg, jobb vigyázni! A vip közösségi oldal szolgáltatása csak kamu, valójában adatgyűjtéssel foglalkoznak!!!

2010. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nem kémkedni akarok, csak a myvipen, és a barátikörön is bosszant, hogy olyanok nézik az adatlapomat, akikhez semmi közöm.

Ha az Iwiw beáll a sorba ilyen téren, akkor attól is meg kell váljak.

2010. jún. 1. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!