Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megosztott Dropbox vagy...

Megosztott Dropbox vagy Google Drive foldert tudok úgy használni, mint egy gépemen lévő virtuális folder?

Figyelt kérdés

Tehát nem saját account, hanem más által számomra megosztott.

És lehet-e szinkronizálva használni, illetve offline? Tehát pl. nekem az lenne jó, ha beledobhatnék a folderbe bármit bármikor, amit automatikusan feltölt, de az én gépemen nem tartja meg. Ez megoldható? És hogy hálózati kapcsolat esetén lássam, hogy mi van benne.



2017. okt. 26. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A Dropbox pont ilyen, szinkronizál a felhőbe, ha jól értem a kérdésed. [link]
2017. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem érted jól
2017. okt. 26. 22:24
 3/4 anonim válasza:
Amit te szeretnél elérni, arra nincs lehetőség.
2017. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fentiekből egyiket sem.

Offline állapotban automatikusan semmi sem tölt fel, mivel offline. Időzíteni, vagy online állapotban automatikusan szinkronizál és feltölt, az megoldható. Viszont amíg offline, a te géped tartja meg, ha online, akkor meg a fájltól függő, hogy mennyi ideig tartja meg a géped. Természetes, hogy online állapotban látod a tartalmat.

Gyakorlatilag te azt szeretnéd, hogy legyen egy megosztott felhő alapú tárhely, ami nem nálad van és nem is a tiéd, viszont te is bele tudsz rakni, vagy kiszedni. Nos, az internetes tárhelyek ilyenek. Bár elvileg felhő alapúak közül azokba léphetsz be, amelyikbe van felhasználóneved és jelszavad hozzá (nem kell a tied legyen, de te is használod), azokkal lehet szinkronizálni és a többi, de offline állapotban minden offline marad. Az, hogy a gépeden semmi se legyen, ahhoz csoda kéne, mert ha más nem, némi szemét mindig marad. Persze kiváló sávszélesség mellett minden megoldható.

2017. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!