Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon azon belül...

A Facebookon azon belül messengeren láthatom azt, hogy hány órája lépett fel, aki törölt engem az ismerősei közül, de nem tiltott le messengerről, azaz írhatok neki?

Figyelt kérdés
Én laptopról szoktam facebokozni, s csak ott tudok messengerezni is. Kitörölt egyik ismerősöm, de utána írtunk egymásnak messengeren, s még egy hétig így is láttam, hogy hány perce volt fenn, most viszont már nem látom, pedig mondták mások is, h fenn volt. Ez függ attól, h látom-e, h ő már több mint 1 hete nem írt, vagy ő állíthatta be azt, h ne lássam hány órája lépett be? Hogy lehet az, h tegnapelőtt még láttam hány órája lépett be, tegnap meg már nem? A válaszokat előre is köszi! Üdv! :-)

2017. okt. 27. 15:09
 1/2 Peti1001 ***** válasza:
Be lehet állítani, hogy ne lásd mikor van fent, de ha szimplán nem beszéltek egy darabig és nincs meg ismerősödnek akkor nem jelzi ki.
2017. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
OK, köszi! Ha ismerősöm lett újból, akkor már nem tudja beállítani, h ne lássam, ugye? Mert ismerősöm lett újból, s azóta látok mindent!
2017. dec. 17. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!