Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A net a rossz a router vagy a...

A net a rossz a router vagy a telefonom? :@

Figyelt kérdés

nemtudom eldönteni mi a rossz....a netünk a routerünk vagy a telefonom ??

elöször azt hittem hogy a telefonom mivel nem csatlakozott a wifire...azt irta ki a jelszó helytelen...meg hogy ehez a hálózathoz nem lehet csatlakozni..a jelszó pedig helyes volt mert lapotopon wifiztem..és mindnekinek a telefonja rá csatlakozott rajtam kívűl. rá másnapra rácsatlakozott a wifire azzal semmi baj nem volt. de a net a telefonon is meg a laptopon is csiga lassú....tegnap elis ment 1 kis idejig mindenkinek ....

megneztem mennyivel jön le a net...20.77

szerintetek ???



2017. okt. 31. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel otthoni a routered, egyszerűen kezelheted a problémád. A routereteket, kell frissíteni, megnyitjátok a router kezelő oldalát, beállítások, szoftver verzió, frissítés.

- Számtalanszor felmerült már ez a probléma, eddig ez jó, egyszerű megoldás! Nem hinném hogy a telefonnal lenne a gond, sok sikert!

2017. nov. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!