Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott a facebook, de nem...

Letiltott a facebook, de nem csináltam semmit. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
a barátaimmal beszélgettem, épp kuldtem volna egy képet, amikor kijott egy kis táblázat, amiben azt írták, megsértettem a facebook szabályait, ezért letiltottak engem 72 órára... nem mintha nem bírnám ki addig, de szeretnék a barátaimmal beszélgetni (most hogy itt a hétvége) és anyukámmal szintén itt beszélgettunk, mivel ingyenes (Dusseldorfban, Németországban dolgozik) a legutolsó posztom június 20.-a korul volt, amikor megváltoztattam a borítóképem, azután az uzenofalamra jott "boldog szuletésnapot" kívánságokra válaszoltam augusztusban. nem értem miért kaptam a letiltást, mivel ha ugy vesszuk augusztus óta csak beszélgetésre használtam. valaki segítene kérem? 17/l

2017. nov. 3. 22:30
 1/4 anonim válasza:
Hát nem tudom mi történhetett mert én még sohasem voltam le tiltva a Facebookon. Remélem nincs komolyabb fennakadás.
2017. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj a facebook supportnak, innen mi nem tudunk semmit sem tenni. Mondjuk ha ne mcsináltál semmit akkor nem tiltottak volna le.
2017. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használj vibert, az is ingyenes, és tudtok beszélgetni anyukáddal! ;)
2017. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha 72 órás tiltást kaptál, akkor a support a fáradságot sem fogja venni, hogy reagáljon a megkeresésedre, mire bármi lépés történne az ügyben úgyis lejár a tiltásod. Keress addigis alternatív kommunikációs csatornákat.
2017. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!