Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet win 10 en megnézni...

Hogy lehet win 10 en megnézni a beírt jelszót rendszergazda hozzáférés nélkül?

Figyelt kérdés
az lenne a lényeg hogy van egy gép amibe be van iirva a jelszó deh nem tudom mi az viszont nincs rendszergazda hozzáférésem... a rendszergazda jelszava is megfelelne hogy lehetne kitrükközni... najohh szerintem gyanus a story a lényeg hogy igen suliba van ez és meg akarnám szerezni a wifi kódot és van egy csomo gép ahova be van írva abbol akarok kiszedni de ahhoz hogy látható legyen rendszergazda kell

2017. nov. 6. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
majd kirúgnak a suliból is :D
2017. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Laptoppal menj el a sulihoz, nyomd meg a Windows+R gombkombinációt, írd be CMD, majd nyomj 1 entert. Be fog jönni egy fekete-fehér ablak, amit kedvedre kidekorálhatsz, pl color a, color b, color 1, color 2...stb a "nagy Hackerek" általába color a-t használják, na de nem térek ela témától. Oda be írod ezt: netsh wlan show profiles name=[profile name] key=clear

És ha minden igaz, leszedi a net jelszót, de fontos, hogy ne csatlakozz rá egyből a laptopoddal.

2017. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ez valós dolog hallod neked örök hála elképesztő ha tényleg működik!! köszi
2017. nov. 9. 20:30
 4/5 A kérdező kommentje:
kipróbáltam ilyen nincs és tényleg megvan... nem vgayok benne biztos hogy a jelszó az mert elég sablonos kódnak tűnik szerintem csak valami egyéb kód lehet amit szintén elfogad a router... nem tudom de megy az a lényeg
2017. nov. 11. 22:23
 5/5 anonim válasza:
Szivesen Xdd
2017. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!