Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen jó online játékot tudtok?

Milyen jó online játékot tudtok?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami jó online játékot, ami legalább napi 1-2 órára leköt, és szórakoztat.


Jelenleg a Metin2-vel játszom, nem rossz játék, de egyre kevésbé köt le, pár éve tolom már, nem arról van szó, hogy mindent elértem benne, de azt hiszem beleuntam.


Másik nagy kedvencem a COD2-COD4 volt, de ezek felett is eljárt az idő, alig van játékos, szinte kihaltak a szerverek.


Nemrég megvettem a CSGO-t de igazából ez se köt le, kipróbáltam , játszottam pár órát, 2 hónapja be se léptem.


Szóval ha valaki tud valami jó játékot, amit érdemes elkezdeni, és nem fizetős, kérem jelezze!



2017. nov. 6. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Habar nem online jatek, de nagyon sok orara le tud kotni:Stardew Valley. Biztos menni fog a gepeden, nagyon relax kis jatek es mellette rengeteg tartalom van.benne
2017. nov. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mobilon a Star Wars - Galaxy of Heroes vagy a Magic Rush: Heroes nagyon jó választás ilyen szempontból. Számítógépen a Tennis Mania.
2017. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!