Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok csatlakozni. Hogyan...

SzLevi90 kérdése:

Nem tudok csatlakozni. Hogyan tudom beállítani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Újra raktam a windowst, a sokadik újraindìtàsnàl megszakadt a hàlòzati kapcsolat.


Diagnosztikàra azt ìrja, hogy 'az ethernet nem rendelkezik érvènyes IP konfiguràcióval' (piros X), Problèma merült fel a vezetèk nèlküli adaptettel vagy elèrèsi ponttal,a wifi nem rendelkezik èrvényes ip konfiguràcióval (!).


A manuàlis konfiguràciò - 192.168.1.1 nem jön be, viszont nem is tudom pontosan hogy ott mit hogy kène beàllìtani ...


Sajnos ez a terület nekem elèg homàlyos.


El tudnà valaki magyaràzni úgy, mint egy abszolút laikusnak, hogy pontosan mi ilyenkor a teendô? Mièrt nem jön be a böngèszôben a konfiguràciòs felület? Ott mit kellene beàllìtanom?


Elôre is köszönöm a vàlaszokat.



2017. nov. 8. 00:32
 1/8 lali51 ***** válasza:
Először is kapcsold ki a rutert félpercre,ha nem lessz továbra sem internet,böngészőbe 192.168.0.1 írj .
2017. nov. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbàltam, egyik se mûködött
2017. nov. 8. 06:39
 3/8 Robivosi ***** válasza:
A routert bekapcsolt állapotában reseteld. Ekkor gyári beállításokra áll vissza. Ez után újra kell konfigurálni.
2017. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Újrakonfiguràlni hogyan lehet? Ip cìm, alhàlózati maszk, alapèrtelmezett àtjàró megadàsa? Ezeket hol kell megadni? Parancssorban ipconcigra alapèrtelmezett àtjàróra nem volt megadva cìm.
2017. nov. 8. 13:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Alaphelyzetbe àllìtottam a hàlózatot, megvolt az újraindìtàs de tovàbbra is azt ìrja hogy a wifi nem rendelkezik èrvényes IP-konfiguràcióval.
2017. nov. 8. 19:29
 6/8 lali51 ***** válasza:
Milyen internet szolgáltatód, milyen modemed milyen routered van?Milyen Windows ?
2017. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

T-home, Windows 10, cisco EPC3925


Màr a wifi drivert is újratelepìtettem, az sem segìtett


Mobilon viszont tudok csatlakozni a hàlózathoz


A tûzfalat is kikapcsoltam


Parancssorban ipconfig - nincs megadva semmi default gatewaynek ès a connection-specific DNS Suffix utàn sincs semmi ìrva

2017. nov. 8. 21:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az ip cìm - alapértelmezett àtjàró - alhàlózati maszk - elsôdleges dns kiszolgàlóval van probléma (tcp/ipv4). Ezeket elvileg automatikusan kellene megadni, de ez nincs meg, én meg nem tudom, hogy itt pontosan milyen logika szerint, mettôl meddig lehet megadni ezeket az èrtékeket. Ebben tudna valaki segìteni?
2017. nov. 8. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!