Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincsen Magyarul wikipéd...

Miért nincsen Magyarul wikipédia egy csomó mindenről?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne megoldani,hogy legyen Magyarul wikipédia egy x dologról??Mert nincs mindegyik lefordítva Magyarra.....Szlovákul,Románul bezzeg mindig van.....

2017. nov. 8. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, bátran szerkeszthetsz te is. :D
2017. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Alain Delon ***** válasza:
100%
Azért, mert senki nem írja meg magyarul. Bezzeg Romániában, Szlovákiában vannak, akik megírják.
2017. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen témára gondolsz? Ha zavar érdemes keresni olyan magyar közösséget, akik érdekeltek a témában és járatosak is. A wikipedia nyílt szerkesztésű, ahogy már írták, akár te is szerkeszthetsz bele.
2017. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem nincs időm szerkeszteni.Csak zavar.....
2017. nov. 9. 07:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdést kiírni mégis van. :D Ez kicsit ilyen "más fszával verni a csalánt" hozzáállás, nem gondolod?
2017. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy kérdést kiírni 3 perc se.Wiki szerkesztőnek lenni meg órák kérdése.
2017. nov. 9. 14:34
 7/13 Phoney ***** válasza:
100%
Téged zavar?... senkinek nem dolga megírni ezeket a cikkeket. Ja, de: annak a dolga, akit zavar, hogy nincsenek meg magyarul.
2017. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szóval te nem szánsz rá időt, de elvárod, hogy más rászánja. Miért?
2018. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hát igen, egy csomó dologról nincs magyar wikis lap. Én mondjuk lassan kezdek beletörődni...végül is nem kell nekünk mindent ismerni. Az angol wiki különben is a legjobb.


Amúgy egyetértek az előzőkkel: miért nem írsz te is szócikket? Miért másra hagyod?

2019. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha a Wikipédia szerkesztőfelülete hasonlóan egyszerű lenne, mint pl a gyakori kérdések, vagy egy Facebook poszt írása, akkor lehet többen csinálnák. Magam is írtam egy Wiki-s lapot, de mire rájöttem mindenre, szinte a kedvem is elment tőle. :)
2021. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!