Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sziszatok a Telenoros hello...

Jazzbass270 kérdése:

Sziszatok a Telenoros hello data csomagot használom korlátlan internettel csak telefonban és tabletben (kijelzős készülékben ) lehet használni?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki stickben vagy routerben esetleg? Hallottam ezt az IP-alapján szűrik stb de elég hihetetlennek hangzik ...

2017. nov. 9. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt már leírtak jó pár kommentet a témában:

[link]

2017. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi azt olvastam de ott sem derül ez ki hogy próbálta e valaki más készülékben, a problémám abból adódik hogy az ujabb telefonokhoz nem lehet 4g antennát csatlakoztatni , nekem az is elég lenne ....faluban lakom ahol gyengusz a 4g és az az uj telefonokon nincs már antenna csatlakozó mint pl 4g sticken .
2017. nov. 9. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:

" Hallottam ezt az IP-alapján szűrik stb de elég hihetetlennek hangzik ."


Nem csak hihetlen de nettó baromság. Az IP címet eleve a szolgáltató hálózata adja. Ha az adott eszköz IMEIje nincs tiltva az adott mobilhálózaton akkor használhatod.

2017. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!