Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom letiltani ezeket...

Hogyan tudom letiltani ezeket a hirdetéseket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Firefoxot használok jó ideje. Bővítményként dolgozik benne az adblock plus és pár kiegészítője. Teszi is a dolgát rendesen, viszont van egy kategória beépülő hirdetésekben, amit nem tudok letiltani. Gondolom mindenkinek ismerős lesz... Ezek többnyire rendkívül gusztustalan gif képek, amikre pluszban még eszméletlen baromságok vannak ráírva. Például: “Az orvosok eltitkolják! Egyen ebből a gyümölcsből, és fogyjon hetente akár 12 kilogrammot!” Vagy: “Egy pohár ebből, és csak úgy hullanak belőlem a férgek”

Rettentően idegesítenek ezek.... Tudtok ajánlani kiegészítőt, amivel megszüntethetem?

Köszönöm a segítségeteket!



2017. nov. 10. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Adblock alapbeállítás szerint a "nem túl tolakodó" hirdetéseket átengedi, de be lehet úgy állítani, hogy mindent szűrjön. Ellenőrizd!
2017. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ublock Originnel vagy Brave böngészővel nem fogsz ilyet látni.
2017. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!