Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan férhetek hozzá egy...

Hogyan férhetek hozzá egy olyan oldalhoz, ami csak egy bizonyos IP-címről érhető el?

Figyelt kérdés

Nagyon nem értek az ilyenekhez, ezt nézzétek el nekem! :D


A szakdolgozatomhoz szeretnék ötleteket gyűjteni, így gondoltam átolvasok párat, de mivel ezek titkosított fájlok, azt hiszem, hogy csak "egyetemi IP-címről" lehet őket elérni. A Debreceni Egyetem könyvtárának archívumáról lenne szó.

Amikor a kar wifijére voltam csatlakozva a laptopomról el tudtam érni a fájlokat, nem tudom, hogy ez segíthet-e valamiben.


Vannak olyan fájlok, amik korlátozottan hozzáférhetőek és van olyan ami alatt az "Egyetemi IP" szerepel, de egyiket sem tudom megnyitni.



Jelenleg külföldön tartózkodom, szóval egy ideig még nem férek majd könyvtári géphez vagy egyetemi eléréshez sajnos.



2017. nov. 10. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem veletlenul van egyetemi IP-hez kotve. Nincs ra legalis es nem buntetendo modszer, hogy hozzajuss az anyagokhoz. Illegalis modszereket pedig ne itt keress, foleg hogy ha kiderul, akar ki is rughatnak az informatikai rendszerbe torteno behatolasert.
2017. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nálunk Corvinuson azzal kezdik a gólyák az egyetemet, hogy a mentorok beviszik őket a könyvtárba, ott pedig a könyvtáros elmagyarázza nekik hogyan kell VPN-el elérni a könyvtárat akár otthonról is. Nálatok is biztos lehet ilyet.
2017. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Itt mindent részletesen leírnak. [link]


Ezutan a deaban meg tudod nyitni a szakdogákat;)

2018. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!