Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs internetem?

Miért nincs internetem?

Figyelt kérdés

A VMware network adapter VMnet1, VMnet8 nem rendelkezik érvényes y

Ip konfigurációval.


2017. nov. 11. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
hol ? TV ? laptop ? asztali gép ? kábel wifi ? modem vezetékes ?
2017. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Asztali gépen telefonon laptopon van net csak a számítógépen nincs ami vezetékesen kapcsolódik a géphez
2017. nov. 11. 12:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Router és az asztali gép között
2017. nov. 11. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
ha routered van és arról jön a kábel akkor töröld ha van a hálózati kapcsolatot.a gépről. már nem kell kapcsolatot (PPPOE) létrehozni mert a routerben benne van a jelszó
2017. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmilyen hálózathoz nem kapcsolódik de nem is mutatja a hálózatot és a192.168.1.1el se dob be a router kezelőfelületbe ha kihúzom az internet kabelt a gepből ugyan azt a hibát írja ki de telefonon laptopon ugyan ugy van net
2017. nov. 11. 12:31
 6/7 A kérdező kommentje:
megvan... LEVOLT tiltva a hálózatba AZ ALAPLAPI network chipset pedig én hozzá nem nyultam csak magátol letitotta...
2017. nov. 11. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor sincs ha nem egy virtuális gépről próbálkozol?
2017. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!