Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan szerzik a képeket az...

Honnan szerzik a képeket az instagram sorozatos rajongói oldalak?

Figyelt kérdés

Az sorozatos instagram rajongói oldalak sokszor posztolnak olyan képeket ami a sorozat egyik jelenete. Arra lennék kiváncsi, hogy azokat hogyan szerzik mert van olyan poszt ahol ahhoz az egy jelenethez kb.4 képet raknak képkockáról-képkockára és még odaírják mindegyik képkocka alá, hogy mit mondott akkor az a szereplő.

Remélem érthető voltam. Csak az érdekelne, hogy honnan szerzik a képeket az adott jelenetből?

Sajnos linkelni nem tudok, de akinek van Instagramja azok példának megnézhetik ezeket az oldalakat csak, hogy értsétek, hogy mire gondolok: Dh_forlife, Dhmylove, desperatescenes,paul._.wesley



2017. nov. 11. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Akár ők is csinálhatják, vagy valaki más gyártja őket és átveszik. Tumblr-ön vannak nagy fandom oldalak ahol szintén fent vannak az ilyen képek.


Alapvetően ha megvan az epizód akkor csinálsz 2-4 képernyőképet majd aláírsz egy szöveget, és egy alapra rakod őket, ez pár tíz kattintás. Ehhez nem kell profin szerkeszteni sem bonyolult programokat elsajátítani (persze egyszerűbb más képét lopkodni mint megcsinálni).

2017. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2017. nov. 11. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:
A videóból kimentik. Nem is értem a kérdést igazából. A komplett sorozat letölthető bármikor, bárkinek és pár képen csodálkozol?
2017. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak kérdeztem utolsó! Azért van ez az oldal, hogy bárki bármit megkérdezzen! Akarok csinálni egy rajongói oldalt instagramra csak nem tudtam honnan szerezzek képeket és ezért kérdeztem! De azért köszönöm a válaszodat neked is!😏

És akkor ez azt jelenti, hogy megkell néznem újra azt a részt amiből szeretnék jelenetet?? Bocsi, hogy ennyit kérdezek de szeretnék biztosra menni :D

2017. nov. 11. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy legyen egy kivágott képed a jelenetből, meg kell nyitni újra az epizódot, a megadott képkockához tekerni, ott megállítani majd a képet megcsinálni. A médialejátszókban van ilyen menüpont általában, ami automatikusan képet csinál + elnevezi + elmenti, nem kell a print screen billentyűvel szórakozni.
2017. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó! Sokat segítettél! Nagyon hálás vagyok :)
2017. nov. 11. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!