Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome böngészőmbe beette...

Chrome böngészőmbe beette magát a Yahoo kereső (címsáv és új oldal). Hogy tüntethetném el? Már jópár trójai programot próbáltam. Hogyan tüntethetném el?

Figyelt kérdés
Már próbáltam win10-en belül frissíteni a Chrome-ot és Anti Malwar-ral, Troja killer-rel, AdwCleaner-rel, ReImage-el törölni. Vmi más tipp? Beállításokon belül nem látszik de a "A címsávban használt keresőmotor" nem választható..
2017. nov. 11. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Króm már csak ilyen , kémprogramok vannak benne és beenged többféle vírusokat bármilyen irtóval használtam és omlik az összes videója . Rókára cseréltem le emiatt .
2017. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 belapus ***** válasza:

Esetleg elsőként nézz szét a telepített programok között is, és a nem kívánatosakat távolítsd el ( többféle néven is települhetett ).

A következő lépésben futtathatod az általad is említetteket.

2017. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

# 1 Milyen böngészőt ajánlasz Chrome helyet?


Például:


- Opera

- Edge

- Vivaldi


Nem is tudtam hogy a Chrome-ba van kémprogram, le is akarom cseréni minél előbb, és a Chrome zabálja legjobban a ramot.

2017. nov. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3: Biztonság és reklámblokkolás szempontjából jelenleg a Brave a legjobb.
2017. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

# 4 Az Operának is van saját reklámblokkolója. Az Opera szerinted nem annyira jó böngésző?


A Firefox szerinted jó?

2017. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5: Az Opera már évek óta ugyanúgy Chrome alapokon nyugszik, talán egy ici-picit jobb a memóriakezelése, de ugyanazok a hülyeségei, mint a Chrome-nak.

Én jelenleg Firefoxot használok, nekem ő vált be a legjobban, leginkább az erőforrás-takarékossága és a testre szabhatósága miatt. Sajna gyakran előfordul, hogy egy frissítés letiltja a bővítményeimet, de holnapután jön a Firefox Quantum, ami állítólag már mentes lesz ezektől a hülyeségektől, semmit sem fog soha letiltani, amit nem akarunk.

2017. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

# 6


Ezekről a böngészőkről mi a véleményed jók?

- Edge

- Vivaldi


Én is Firefox párti vagyok, szerintem is az a legjobb.

Ha jól hiszem hamarosan a Firefoxba is lesz beépített reklámblokkoló.


Androidos telefonomon fent van az Opera Mini, mikkor meg nyitom a kezdő lapot mindig be jőnek teljes képernyőbe reklámok és visszaszámlál és el tűnik, de kis reklámok még vannak benne és hírek is, de elkezdek böngészni például gyakorin egy darab reklámot sem látok.

Azon gondolkodtam telefonon is Firefoxot használok.


Brave böngészőt kipróbálom.

A Brave böngésző hasonlít a Firefoxra?

2017. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
REIMAGE AZ VÍRUS!
2017. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2017. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1554
2020. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!