Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen internet szükséges egy...

Milyen internet szükséges egy minecraft szerverhez?

Figyelt kérdés

Általában én meg a haverom játszanánk rajta. Vidéken lakom. Max 10 fő jönne, de inkább 4. A számítógép megvan hozzá.Mivel falun lakom ezért eléggé szar az internet:

Letöltése (download)

5,3 Mbit/s

Feltöltés (upload)

0,9 Mbit/s

Válasz (ping)

25,0 ms



2017. nov. 11. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy egy szolgáltatónál vagytok e és a hálózaton belül mekkora le és feltöltési sebesség.


A minecraft wiki szerint:

[link]


Ul 3 DL 2, illetve UL 6 DL 3 Mbit/sec kell szervertípustól és játékos számtól, OStől függően.

2017. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Atom lag lesz. De ne zavarjon, ha jól szórakoztok, akkor nem számít. Én fél megabit feltöltéssel 30 fős szervert üzemeltettem anno. Mindenki jót mulatott az atom lag ellenére.
2017. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát akkor gyakorlatilag lagos lesz. Lehetne jobb az internet vidéken így eléggé szomorú.
2017. nov. 12. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!