Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik internet böngésző a...

Melyik internet böngésző a legjobb? Melyik használ aránylag kevés memóriát? Melyik gyors? Melyik biztonságos? Melyik stabil?

Figyelt kérdés

Pár naponta biztos felteszi valaki ezt a kérdést, és most még 1 ilyen kérdés...

A külömbség annyi, hogy itt részletesebb leírást szeretnék. Az nem járja h az ie8 s..r használj FF-t, indoklás kellene, nyomós érv, h melyik a jobb.

Eddig csak Firefoxot és Google Chrome -ot használtam.

Meglátásom szerint a Firefox több memóriát eszik.

Sebesség teszt: www.youtube.com/watch?v=UohO5gH6vzE&feature=player_embedded#at=228


Az Opera gyors, a krumpli lassú (opera reklám videó):

www.youtube.com/watch?v=zaT7thTxyq8&feature=player_embedded


2010. máj. 31. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Én ezeket használtam eddig:


IE8 (+ régebbi változatot is),Firefox, Opera, Chrome, Safari


Az első teszt az egy nagy hülyeség. Érezhető különbséget nem tapasztalsz úgyse. Na ne mond hogy neked számít 1-2 század-ezred másodperc.

Én személy szerint a Firefoxot ajánlom... Rengeteg kiegészítő van hozzá + elég megbízható. Amúgy meg nem tudom mennyit eszik, de én észre sem vettem hogy nagyon lassítana. 512 MB ram mellett nem panaszkodtam a másik gépemen. :P Akinek ennél több van és valaki azt mondja hogy nagyon sokat eszik az inkább maradjon csendben.

Szerintem ami sokat fogyaszt az a Safari. =)


A Chrome-ot már csak azért sem használtam sokat mert a megjelenésekor a licenc szerződésben találtak egy-két furcsa dolgot. (Mert persze mindenki egyből a tovább meg az elfogadom gombra kattint.)

2010. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint a Chrome a leggyorsabb. engem nem zavar, h a bongészési szokasaimat tovabbitja google bacsinak, ezzel is csak fejleszti szeretné a termékeit. FF sztem naon lassu, nem tom miért szereti mindenki annyira (nekem gyenge gépem van), még nem találkoztam olyan kiegészitovel, ami motivalna a valtasra (talán a sutik megtekintése). IE inkabb nc. safari/opera-at csak honlap tesztelésre szoktam hasznalni, nincs roluk véleményem.
2010. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én firefoxról váltottam operára és elégedett vagyok vele.
2010. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

gyors, biztonságos, ingyenes és magyar nyelvű...


[link]

2010. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elozonek: probáltad mar chrome-ot?
2010. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
google chrome a leggyorsabb , és kevés memóriát is használ
2012. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Google Chrome a legjobb jelenleg.

[link]

2012. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Neuhauser László ***** válasza:

Attól függ, milyen géped van.


Nálam, és sok ismerősömnél a Chrome állandóan besz**ik, ha kettőnél több lapot töltesz egyszerre.


Nálam az Opera nyert, lassabb hálózaton is megállja a helyét, és perfekt a gyorsítótárazása is.


Chrome - nál érdekes, hogy annyiszor indul el, ahány fület nézel egyszerre (plusz egy) (feladatkezelőben néztem) , tehát ha csak egy lapt bámulsz, akkor kétszer, ha két füled van, akkor háromszor nyitja meg magát...


Ráadásul a telepítője érdekes - elindítom, se szó se kérdés, egszer csak az asztalon az ikon, és elindul.


Semmi testreszabhatóság...


Ja, és az .MHT Webarchívumokkal se a Firefox, se a Chrome nem tud mit kezdeni, én meg tele vagyok ilyenekkel....


Chrome - ban azt nem szeretem, hogy mindent kérdés nélköül csinál...

2012. nov. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!