Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet a Viber programot...

Lehet a Viber programot használni PC-n anélkül is, hogy lenne okostelóm?

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, a Viber fiók telefonszámhoz van kötve.
2017. nov. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor lenne még egy kérdésem. Ha tesóm telefonjára letöltöm (ő nem használ ilyesmit) beregizek a saját számommal, majd töröljük, úgy működni fog a gépemen? Nem használom okotelót mivel laptop előtt melózom nekem csak így lenne praktikus.

Tehát működhet így, és elérhető rajta gépen is a hívás?

2017. nov. 12. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem te regisztrálsz be egy telefonszámmal, hanem ahhoz a számhoz lesz kötve, amelyikre letöltöd. Olyannyira, hogy konkrétan SMS/telefonhívásos autentikációhoz van kötve az, hogy a gépen is használhasd. És szerintem ha SIM kártyát cserélsz, azt érzékeli a program. Szóval szokj hozzá, hogy nem lesz Vibered.
2017. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"szokj hozzá, hogy nem lesz Vibered"

Nem értem, minek kell bunkózni. Képzeld, van, akinek nem létszükség még az okostelefon manapság.

És ha már adnak egy lehetőséget, hogy gépen is használhassam, miért ne próbálkozzak, elvégre épp ez a céljuk, hogy ne csak okostelón legyen elérhető vagy tévedek?


Igen, tudok olvasni, arra én is rájöttem, hogy SIM-et azonosít be, és hogy a telefonos verziót kell összehangolni a gépivel így fog működni, de akkor leírom újra mit akarok.


Tesóm okostelójába, aki nem használ ilyesmit, beleteszem az ÉN SIM-emet és így ez olyan, mintha én regiznék, csak nem a telómmal, de a SIM-emmel. Ezután összehangolás, azonosítás a gépivel és letörlöm a tesóm telójáról. Így tudom-e majd használni gépen? Mert annak nem sok értelmét látom, hogy folyamatos kapcsolat kellene neki telón is a gépi használatához. Erre valaki tud-e választ adni?

2017. nov. 12. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem bunkóztam, csak nem csomagoltam cukormázba a dolgot. Nem kell itt triggerelődni. Ha annyira ragaszkodsz ahhoz, hogy Vibered legyen, noha láthatóan nem neked lett kitalálva, akkor hajrá, próbáld ki az ötleted, ahelyett hogy itt keresnéd a megerősítést. Már rég rájöttél volna, működik-e.
2017. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült :) Működik ahogy gondoltam :) Csak akarni kell
2017. nov. 14. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!