Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Viber probléma! Valaki tud...

Viber probléma! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Az okostelefonom volt Viber telepítve, de a mai nap folyamán betört a telefonom kijelzője és így nem bírom használni a készüléket, nem reagál semmire. Feltelepítettem a Vibert PC-re, de miután megadom a telefonszámomat kéri, hogy olvassam le a QR kódot a telefonom segítségével, ami nem kivitelezhető így. Rámentem a "Nem működik a kamerám, mit tegyek?" opcióra. Ott kiírt egy titkos azonosító kulcsot majd utána azt, hogy "Az aktiválási eljárás folytatásához egy másik alkalmazással küldje el a kulcs másolatát saját magának. Nyissa meg a kulcsot (hivatkozásként látható) a mobilkészülékén, és ezzel aktiválja a Vibert." Mit tegyek?

2017. nov. 12. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

figyu ez most csak egy tip.. de én pár hete megfogtam a simkártyámat beletettem egy nagyonhulyebuta nokia 6300-ba majd telepítettem a vibert pcmre és jött az sms egy hosszabb viber bejövő hívás után..

Tehát ne vedd fel hanem várd meg az smst

Azt beírod pcden és hess

Azt most nem tudom milyen opciók/kérdések vannak meg abban sem vagyok biztos, én melyik opciót választottam.. de talán vmi. ilyesmi: Nincs telepítve a viber alkalmazás..

2017. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!