Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha azt akarom, hogy Facebookon...

Ha azt akarom, hogy Facebookon bizonyos ismerőseim ne láthassák, amit csinálok, és én se lássam őket, de azért megmaradjanak a listámon, akkor mit kell beállítanom?

Figyelt kérdés
Létezik egyáltalán ilyesmi?
2010. máj. 31. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy te ne lásd őket, azt könnyű megoldani: a kezdőlapon rámész az egérrel valamelyik velük kapcsolatos bejegyzésre, jobb oldalon meg fog jelenni egy "elrejt" feliratú linkecske, arra rákattintva letilthatod a hírfolyamodról az adott személyt.

Olyanról viszont nem tudok, hogy az ismerőseidet megakadályozhatnád abban, hogy lássanak téged, hiszen elméletileg azért hagytad őket jóvá, mert megbízol bennük. De hátha valaki majd jobban tudja, én ilyet még nem próbáltam.

2010. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!