Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja a Facebook Messenge...

Miért írja a Facebook Messenger, hogy jelenleg elérhető vagyok, amikor be van zárva az alkalmazás, de még a telót sem használom?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor írja ki? Csak mert pár percbe beletelik mire frissül.

Amúgy engem csak akkor ír elérhetőnek ha a Facebook appot vagy a Messengert használom. Ha mondjuk YouTube-ot nézek, vagy netezgetek akkor nem mutat elérhetőnek.

2017. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, másnak úgy működik hogy pár perc után írja hogy x ideje volt elérhető. Nekem meg egyfolytában ezt írja, hiába lépek ki belőle.
2017. nov. 16. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? Ha kikapcsolod rajta a netet ( WiFi-t, meg mobilnetet is ) akkor is elérhetőnek mutat?
2017. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy J5. Egyedül akkor nem, ha kikapcsolom a mobilnetet.
2017. nov. 16. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért van, mert a telefonokban háttéralkalmazások futnak. Tehát ha bezárod, nem kapcsolod ki vele. Van egy feladat gomb mint minden okostelefonon, ott vond ki a forgalomból a nethez kapcsolódó alkalmazásokat, és nem leszel fent.
2017. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nem elérhetőnek mond, hanem "most aktív"-nak.


Ha be vagy lépve a Facebook Mesengerbe, akkor elérhető vagy hahasználod a telefont, ha nem. Bárki kezdeményezhet hívást, a Messenger jelezni fogja, szinte ugyanúgy, mintha a telefonszámodat hívnák, tehát, attól, hogy most nem vagy aktív ott, még nem jelenti azt, hogy nem vagy elérhető.

2017. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!