Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Hogy lehet beállítani a facebook-on, hogy ne lássák mikor voltam legutóbb elérhető?

11-21 21:38  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet beállítani Messenger-en, hogy ne jelezze, hogy elérhető vagyok?
Facebookon hogyan lehet beállítani, hogy ne jelenjen meg a hírfolyamon, ha új ismerősöm lesz, és az ismerős listámon az "újabb ismerősök" rublika se legyen elérhető?
Facebookon, a chatfalon hogyan tudom beállítani azt, hogy az ismerőseim közül bizonyos személyek (kb.4-5 fő) számára ne legyek látható, elérhető?
Ha csak a faceook-ot használom de a messengert nem, akkor is kijelzi valahol, hogy facebook-oztam? Hogy lehet beállítani hogy ne lássák mikor voltam legutóbb elérhető?
Google Drive-on hogy lehet beállítani, hogy mások számára ne legyen elérhető, amiket feltöltök?
A messengeren, hogy tudom beállitani, hogy elérhető legyek, mert valami változás történt és most chat bekapcsolása helyett, chat fejek vannak, amit hiába kapcsolok be, nem vagyok..

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu