Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire számít jó statisztiká...

Mennyire számít jó statisztikának jófogáson?

Figyelt kérdés

nyilván az eladás a lényeg,de ez mennyire átlagos vagy éppen jó? más kérdés,hogy komoly érdeklődő még nem igazán volt. mindenki olcsón akarná vagy ingyen,nem is értem az embereket.

két cipőt árulok egy hete,újak címkések.

874 ember látta összesen

390 ember látta összesen


2017. nov. 22. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokan megnézik, de attól még nem veszik meg. Számszerűen ez jó arány, más kérdés, hogy mennyire reális az ár amit kiírtál hozzá. Ha valami csak 5-10%-al olcsóbb mint boltban, akor természetesen nem veszik meg, mert abolti az mégis bolti. Még ha valami új is, a bolti ár 70-75%-ért ha hirdeted, akkor többnyire elviszik. Vannak akik próbálnak nyerészkedni.. nekem is érkezett a monitoromra 30 ezres ajánlat, ami a boltban 120 én meg 65-ért hirdettem. ezekkel nem kell foglalkozni.
2017. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
30 ezer forintos eredeti cipők. Előszőr 22 ezerêrt hirdettem őket. Most lementem 18ra. Szerintem elég nagy kedvezmény ugy hogy dobozukban vannak új címkések. Az a bosszantó, hogy az emberek kis tulzàssal a sza ros alsogatyàjukat àrulják gyorsabban megveszik, mint a normális dolgokat.
2017. nov. 22. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!