Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube videómról mi a vélemén...

Youtube videómról mi a véleményetek? :D

Figyelt kérdés

[link]

Elfogadok negatív kritikát is, kiváncsi vagyok hogy tetszik.

Játszom egy vicces játékkal és humoros vágásokkal, poénokkal igyekszem érdekessé tenni a videót.

Ehhez hasonló tartalmat tervezek "alkotni" a későbbiekben.

Ez előtt van már három videóm, de azok annyira nem jók szerintem, de véleményt azokról is elfogadok :D



2017. dec. 4. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy ilyet (pont ilyet) láttunk már pár százat a Youtube-on. Minden fiatal ezt a szánalmat erőlteti, és ezért silányul el ez a "műfaj" Egyediségre kellene törekedni, és nem ezt a erőltetett vicces figurát nyomni. Szerintem.

A vágások, a zenei effektek, és a gameplay mint olyan, szerintem nagyon gáz. Én mindig megkérdezem ilyenkor, hogy : MIÉRT ?

2017. dec. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rajtam múlna az összes befutott youtube-os nem létezne. Ha ebből indulok ki, célközönségnek nem rossz amit csinálsz.

Láthatóan ellestél tőlük minden fontos részletet: Erőltetett poénkodás, "vicces" rövid vágások, hamis reakciók. Már a címtől is agybajt kapok, mert utálni való ez a full nagy betűs clickbait. De még1x, a "nagyok" is ezt csinálják, így papíron még lehetne is benne jövő.


De egyetértek #1-vel ha valami újat találnál ki, biztos lenne egy réteg aki nézne, ez így csak egy ezredik csatorna.

2017. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaja, teljesen igazatok van. Célom, hogy ha egyre több videót csinálok, akkor kialakul a saját egyedi stílusom. Igaz sok hasonló van, igyekszem jobban az egyediségre menni.
2017. dec. 4. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát figyu, van ez az idegesítően ripacskodó bohóc, ez a PewDiePie. Gyakorlatilag a legtöbb feliratkozóval rendelkezik a világon, pedig ugyanazt csinálja mint te ...szóval megvan az esélye, hogy legyenek feliratkozóid. Ha tudnál angolul és úgy nyomnád, akkor nyilván nagyobb lehet a táborod, hiszen nem csak magyarok fogják nézni.
2018. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!