Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A kapcsolat nem biztonságos,...

A kapcsolat nem biztonságos, miért?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött ez. Először arra gyanakodtam hogy valaki feltörte a gépem vagy facebookom és amiatt írja ki,de nem hiszem hogy ez a hiba.


Úgy kezdődött hogy néha néha facebookot ahogy beírtam a keresőbe kiírta hogy A kapcsolat nem biztonságos, (ez Mozzilaba,Chrome böngészőn más írt ki.

Mondom mi a..... lehet ezzel meg ,megváltoztattam a jelszavam, néha néha jó volt utánna, de előjött többször.Észrevettem hogy instagram-nál is kiírja ezt,meg volt egy oldal ahol videot néztem volna és ott is kiírta. Pár napja vált ilyen szinten rosszá a helyzet,hogy felmegyek számítógépre és nem tudok rendesen facebookozni vagy épp mást használni.

Itt a bukkanó. Van hogy néha meg betölti a facebookot és az instagramot de eléggé szarul mintha lassú netem lenne nagyon. Másik érdekesség hogy ez kiterjedt a telefonomra is és ilyent soha nem csinált azóta ,ott is se messengert,se facebookot,se instagramot nem tudom normálisan használni,hol szar,hol jó,csak lassú mint az állat ,de az az furcsa hogy más oldalakat kattintásra betölt,mintha az egész internetemnek semmi baja nem lenne csak ezzel a kettő,3 oldallal van baja.

Tudom kicsit bonyolultan írtam le de kérem ha valaki tudna segíteni valahogy ,mert idegbajt kapok már ettől...


2017. dec. 4. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:

gondolom tele van szeméttel a böngésző meg a gép is.... nézdmeg a dátumot is jó e .

nézd meg a kiegészítőket a böngészőben ami nem oda való töröld...

2017. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!