Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tölt be lassan a youtube...

Miért tölt be lassan a youtube kezdőlap?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy mostanában a youtube kezdőlap lassan tölt be chrome böngésző alatt. Maga az oldal bejön de a feliratkozásokat illetve a videókat elég lassan tölti be. De ha meg van akkor, nincsen vele gond mert a videó betölt rendesen és lehet nézni. De ha ráfrissítek magára az oldalra akkor, középen az ajánlott rész töltődik be nagyon lassan, ahol még az index képek látszódnak, de maga ha rákattintok a videóra akkor megy rendesen. Firefox alatt pedig rendesen betölt Ennek mi lehet az oka?

2017. dec. 4. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a gondom.
2017. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagytok véletlenül Telekomosak? Nálam is csinálja, de csak néha, és az összes Google-hoz kapcsolódó szolgáltatás tetűlassú lesz.
2017. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok telekomos, de nem tudom, hogy a böngészőt kellene kitakarítani vagy pedig a google csinál valamit
2017. dec. 4. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!