Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom letölteni a ZTE...

Honnan tudom letölteni a ZTE router felhasználó nevét és jelszavát? Model: ZXHN F668. Product: GPON ONT és természetesen Made in China

Figyelt kérdés

A Portforward.com oldalon nem található meg ez a típus.

A más ZXHN típusok jelszavai nem jöttek be.Úgymint

admin\admin, user\user, cytauser\cytauser.

Szeretnék portot nyitni az uTorrentnek, hogy aktív legyek ne passzív, mert jelentős a sebesség különbség.



2017. dec. 5. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szolgaltatoi eszkoz? Mert akkor valoszinu, hogy nem gyari default a jelszo. Ha a beallitasok megvannak (adsl jelszo ha van, ilyesmik), egy gyari resettel segithetsz magadon.
2017. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szolgáltatói eszköz a router alján, illetve a szolgáltató weboldalán közzétett beállítási útmutatóban szerepelnie kellene (vagy felhívod az ügyfélszolgálatot, és ők tájékoztatnak róla).


Ha Digi - lásd a #9-es hozzászólást: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__7..

2017. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Őszintén szólva nem számítottam ilyen gyors válaszra; ezért csak ma néztem meg. Mindketten hasznos tanácsokat adtatok. Köszönet érte (zöld pacsi megy). A 9-es válasz azaz az user\digi nyert! Belépve,beállítva, működik.

Mégegyszer: KÖSZÖNÖM !

2017. dec. 6. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!