Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok fényképeket...

Hogyan tudok fényképeket feltolteni az instagramra? Le kell valamit toltenem?

Figyelt kérdés
Már regisztráltam.
2017. dec. 6. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően telefonos alkalmazás, gépről nem fog működni a sima oldal.

Nézegetni meg lájkolni tudsz gépről, és ennyi.

(Persze van hozzá külön program, de nem ez a célja, hogy gépről használják az emberek.)

Telóról meg egyből látod, a középső kamera jellel tudsz feltölteni.

Szerkeszteni is csak telóról tudod, ha utólag mondjuk még írnál hozzá hashtag-et.

2017. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, kozben már letoltottem egy programot, amivel tudok képeket feltenni számitogéprol. Még azt nem értem, hogy hogyan találnak meg az emberek vagy hol jon elo nekik az én képem?
2017. dec. 14. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy közös ismerőseiteken keresztül, ahogy facebook-on is.

Vagy ha tudják, hogy fent vagy, akkor rákeresnek a nevedre.

Amikor nézegetik, hogy kit ismerhetnek, azt a jobb felső sarokban az első ikonnal tudják megtenni, egy rombusz egy körben.

Az én ismerősi körömből elég kevesen használják, pedig fiatal vagyok. De amikor nézelődök, hogy kit követhetnék be, sok állatos oldalt meg celebet dob fel.

2017. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!