Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a wifit windows 7-en?

Figyelt kérdés
feltettem a win 7 ultimatet, de nem tudok a wifire csatlakozni, valamiért nem érzékeli a belső wifi adaptert ami alapból be van építve a "technikába". nem a vonalakat dobjami a jobb felső sarkában y-el, hanem a kábeles nem ikonját a jobb felső sarkában x-el.

2017. dec. 8. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Jóvolna drivereket is telepíteni nem csak windózt.
2017. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
HEHEHE :D net nélkül hogy a ...-ba?
2017. dec. 8. 19:32
 3/6 A kérdező kommentje:
eszközkezelőnél se mükszik mivel NINCS netem sajna
2017. dec. 8. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Azon letöltöd amin éppen netezel
2017. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat! Milyen Driver kéne a wifihez?
2017. dec. 9. 11:12
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Olyan ami a számítógépedhez való.


Komolyan, néha olyan ostoba kérdéseket tudtok feltenni, hogy utána csak csodálkoztok, hogy mért bunkó, flegma módon válaszolnak neketek.


Van úgy egy millió számítógép típus, azon beleül vagy 10 000 Wi-Fi adapter, amihez külön driver is kell. Szerinted látnokok járnak ide kérdéseket megválaszolni?

Írsz egy típust, és ha magad képtelen vagy megtalálni Google barátoddal, akkor (talán) kapsz egy linket.

Ez így működik.

2017. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!