Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Paypal profilomhoz tartozó...

Evele123 kérdése:

A Paypal profilomhoz tartozó telefonszámom megváltozott. Segítség?

Figyelt kérdés
Hiába adom meg az e-mail címem és jelszavam. A következő oldalon vagy sms-t küldenének vagy hívnának, hogy visszaigazoljam magam. Eddig nem volt szükségem rá, nem figyeltem oda és a feltöltőkártyás számom lejárt... Felhívtam az ügyfélszolgálatukat (Dingtone-on keresztül), de eddig nem sikerült élő emberrel beszélnem, csak automatával. Ötletek?

2017. dec. 9. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Regisztrálj új accountot.
2017. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megoldottam a dolgot:


Európában Írországban van a Paypal központja.

Ezt a számot hívtam fel voip-szolgáltatáson keresztül (pl.: Dingtone, TalkU, Telos): +35314369111.

Itt angolul folyt az ügyintézés, megkérdezték az e-mail címemet, postai címemet, a régi számom és el tudtam intézni. Azért nem akartam másik accountot nyitni, mert érkezett erre a számlára némi pénz... :-)


Köszi.

2017. dec. 12. 19:22
 3/7 anonim válasza:
van erre valami más megoldás is mint az íreket hívogatni? nekem elég sürgős lenne
2021. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia. Én személy szerint nem tudtam jobbat. Ha az angol nyelvű hívás miatt izgulnál, nekem is rossz volt (németes vagyok). Lebetűztem előre a NATO rendszer szerint az e-mailemet és a tel.számomat is. Szó szerint megizzadtam vele. Már nem is emlékeztem rá, de még a szülővárosom címével regisztráltam a Paypal-ra és úgy oldódott meg, hogy elmondtam neki a vidéki címemet ém mondtam, hogy B.pestre költöztem, ahol több címem is volt és nem emlékszem, mivel regisztráltam be.

A fent említett voip telefonoknál adnak egy kezdő kreditet, általában 10 egység, amit ha ügyesen használsz fel, megoldható vele a feladat. Persze vehetsz is ilyen krediteket, vagy ahogy én csináltam, reklámokat néztem és appokat telepítettem a telefonomra a kreditekért...

Írhatsz privátot, ha nem oldódott meg és segítség kellene.

2021. jan. 11. 04:12
 5/7 anonim válasza:

Anélkül hogy letöltenék valami VOIP szolgáltatást nem lehet hívni? Próbáltam az össz telefonszámukat de nem engedi, elég gáz hogy ekkora cég a paypal és ilyen nehézkes velük beszélni, Twitteren, facebookon, emailbe és mindenhol írtam nekik, de botrányos a válasz idő, és a segítség adásuk mert semmi hasznosat nem segítettek. :D

Most jutottam el addig hogy akkor ténylg hívni kell őket... ha alig tudok is angolul de hívni sem olyan egyszerűű ezek szerint :C

2021. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hívni rendes telefonról is, de drágább úgy. A voip telefonok használata pénztárcakímélő...
2021. máj. 12. 09:43
 7/7 anonim válasza:
En így oldottam meg: írtam egy emailt (enquiry@paypal.com) leírtam hogy a telefonszámom ...-ról ...-ra változott, nem tudok belépni, telefonon pedig lehetetlen elérni őket.(Google fordító nagy segítség) Felhívtak az ún számomon, volt egy azonosítás (név, email cím, telefonszám) majd küldtek sms-ben egy belépési kódot,ezt vissza kellett diktálnom,majd módosították a számom. Megkért hogy amíg vonalban van, próbáljak meg újra belépni. Működött. Az angolom finoman szólva megkopott, de nagyon segítőkészek (ráadásul mivel emailembol sok adatot tudtak, így nagy részét felolvasta és nekem csak le kellett okéznom)
nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!