Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki hasznalja a youtubomat!...

Valaki hasznalja a youtubomat! Mit tegyek? Mar atneztem az osszes help centert, de semmi

Figyelt kérdés
Az elozmenyekben folyton olyanokat latok, amiket sosem neztem meg. Mar megvaltoztattam a jelszavamat, kijelentkeztem az osszes fiokombol a Gmailen keresztul, neztem, h honnan szoktak belepni... DE SEMMI!!! sehonnan nem szoktak belepni, senki nincs bejeltkezve, de megis! Altalam meg nem nyitott videok vannak az elozmenyeimben

2017. dec. 15. 04:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hm, nem lehet, hogy a párod, vagy valamelyik barátod a telefonodon videókat néz meg?
2017. dec. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, arrol tudnek, hidd el :) De ertekelem, h segiteni probalsz
2017. dec. 15. 08:15
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet valami vírus vagy valami hülye program aki ilyen reklám cookiekat használ.

Töröld az előzményeket, a cookiekat, esetleg 1 hétre válts át Firefoxra és nézd meg utána javult e.

2017. dec. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is vírusos a géped. Teljes formatálás és újratelepítés lehet, hogy segítene.
2017. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Captain Logic ***** válasza:
17%
Szerintem meg költözz el, vegyél új személyazonosságot, és egy Neumann-féle géppel próbálkozz újra.
2017. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azok automatikusan elinduló videók lesznek. Egyes híroldalak imádnak beágyazni ilyeneket, és megjelennek az előzményeidben.
2017. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azota mar volt windows ujratelepitve.

Showderclub videokat meg vmi regi filmeket nez vki. Nehe neha hulye rapszámokat is, de foleg showderclub

2017. dec. 16. 01:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljes képtelenség amit kérdezel. A YouTube a Google Fiokodon keresztül jön be. Ha ide annak bármely szolgáltatásába, pl. gmail, Drive, Google+, YouTube, stb. valaki be akar lépni más gépről, eszközről, akkor arról téged értesit a Google. megkérdezi, hogy Te voltál-e, aki x eszközről és y böngészővel belépett. Ha ilyet nem kaptál, akkor nyugodj meg
2017. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Szerintem is keptelenseg. Mar arrol is ertesites jon, ha a parom gepen jelentkezek be... de valahogy bekerulnek showderclubos videok az elozmenyeimbe... es nem tudom felfogni, h hogyan. Mar csinaltam olyat, h kijelentkeztem az osszes google fiokombol egyszerre, utana megvaltoztattam a jelszavamat es semmi
2017. dec. 16. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!