Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Naponta többször ledob az...

Dzsuzsa82 kérdése:

Naponta többször ledob az internet, amióta win 10 használok, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szervizben újratelepittetem a laptopom, jelenleg windows 10-et raktak rá. Kaptam rá egy Bitdefender Antivirus Free nevű programot is (laikusként nem tudom van-e köze hozzá)

és amióta itthon használom, naponta többször is elveszti az intrnetkapcsolatot (előtte nem volt ilyen probléma). Keresi majd nem tud csatlakozni. Ujrainditás után viszont megtalálja és megint megy egy darabig. Tudna valaki segiteni, hogy mi lehet a probléma?



2017. dec. 16. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:

menj az eszközkezelőbe és a wifi driverét frissítsd esetleg szedd le az intel update utility-t és hadd keressen frissítést.


Már ha intel procid wifid alaplapi chip stb van.


a tuti az lenne ha megírnád milyen géped van típusra és a gyártó oldalán keresnél drivereket, de

2017. dec. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jó drivert használ a win10. Utána kellene nézni a wifidrivernek és a gyártó oldaláról lekapni a legfrissebbet.
2017. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Pontosan ez a gépem van. Sajnos az eszközkezelőben nem találom a WIFI kártya típusát.

Köszönöm a segitséget :-)

2017. dec. 16. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Eszközkezelőben a wifi-kártya tulajdonságainál keresd meg a Részletek fülön a legördülőmenüben a Hardverazonosítókat, másold ki az első sorban a PCI\VENXXX&DEVXXX részt és nyomd be google-ba! Jó eséllyel kidobja, hogy ki a gyártó (valószínűleg Brodacomm vagy Atheros).


Másik lehetőség: valamelyik hardverazonosító programot (pl. Everest) ráküldeni és megnézni, hogy mit dob ki.

2017. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösözönöm szépen, Everest-el sikerült megtalálnom. Le is töltöttem a drivert, de.... :-) az egy zip fájl. Azt esetleg nem tudom, hogy hova kell kicsomagolnom?
2017. dec. 16. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Csomagold ki és nézd meg, hogy van-e benne futtatható állomány (pl. *.exe) - ha igen, akkor futtasd!


Ha nincs, akkor az Eszközkezelőben a wifi-adapternél menj a Tulajdonságok => Illesztőprogram => Frissítés => Illesztőprogram telepítése a számítógépről => add meg a könyvtárat, ahová a zip-et kicsomagoltad => Tovább és feltelepíti

2017. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyoooooon szépEn köszönöm, sikerült :-)
2017. dec. 16. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!