Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPal minimális kiutalási...

PayPal minimális kiutalási összeg?

Figyelt kérdés

Üdv.

2 nap alatt összegyüjtöttem 120Ft (xD) zcash-t.

Eddig nem volt PayPal-om most regisztráltam, bankkártyát nem adtam meg. Azt a 120 Ft-ot kiutalhatom rá?

(Jó igen, ez elméleti kérdés mert 120Ft-ot nem fogok utalgatni majd 5000FT -körül)



2017. dec. 16. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
200 forint
2017. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez így nem fog menni mivel:

- zcash, bitcoin, vagy bármiylen egyéb kriptovalutát nem tudsz egyszerűen kifizettetni paypalra, bankszámlára vagy bárhova, egyedül úgynevezet online pénzátcákba tudod áthelyezni.

- a kifizetésnek van egy összege, ami a paypalnál minimum 1$, tehát 120 Ft-ot ki se tudsz fizettetni.

- ha 2 nap alatt kerestél 120 Ft jobb ha abba is hagyod... nekem 1 kártyával jön napi 7$ jelenlegi árfolyamon

- HA mégis ki akarsz utalni, akkor az így megy:

1) Leváltod Botcoinba, csak ebből tudsz eurót/dollár csinálni

2) vanna pldalak, ahol feladsz egy "ticket"-et tehát jegyet. beleírod, hogy menyi bitcoint akarsz leváltani, kapsz rá egy árat.. bitcoint elküldöd egy idegen számlára, és 2-3 nap múlva jóváírják a $-t a paypal számlán. Ez kis összegeknél jó, de kmolyabb összeget nem mernék íy küldeni. Másik megoldás a Coinbase. Ez az egyetlen oldal ami jelenleg hivatalosan bitcoint vállt euróra, dollárra, de magasak a levonások: 5%, de minimum 5 $. és ha itt leváltod euróra dollárra, na azt küldheted paypalra, bankszámlára vagy bárhova. Ez a folyamat lemarja az összeg kb 8-10%-at, mivel minden utalás/küldés/áthelyezés levonással jár. Én elkezdtem kifizetni 263ezret (ennyit termelt a kértya 6 hónap alatt), mire megjött paypalra 241ezer lett belóle.

2017. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!