Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem ismeri fel a wifi...

Miért nem ismeri fel a wifi hálózatot a nyomtatóm? (Canon MG3000)

Figyelt kérdés
Kb 2 hete vettem egy új routert, üzemel is rendesen (értsd tudom használni mobilon). Ma ki akartam volna nyomtatni egy dokumentumot, de csak a Power és a Network melleti led világít folyamatosan, a Wifi ledje nem. Amikor újra be akarom kariblálni a nyomtató, egyszerűen nem ismeri fel a program a nyomtató jelét, se a gyárilag hozzáadott illesztőprogram, sem a Windows vezérlőpultos megoldás.

2017. dec. 18. 16:40
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Ha újra be akarod konfigurálni a nyomtatónál, az új router adatait szerintem szükséged lesz USB A-B kábelre.


Ezt elkerülvén, az új routernek is a régi router SSID -jét jelszavát és titkosítását kellett volna beállítani.

2017. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az előző routernél sem kellett a nyomtatóhoz ilyen tipusú USB kábel, magától felismerte.
2017. dec. 18. 16:48
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Hát valahova csak beírtad a régi router jelszavát. Mivel ennek a típusnak nincs saját kijelzője, nyilván oda nem tudtad. Tehát ha állítólag kábelt sem használtál, akkor maradt a WPS gomb. Most is azzal szeretnéd és az nem működik? Mert a WPS nem valami bomba biztos dolog, sok a kompatibilitási gondja.


Szerintem jobb ha szerezel kábelt és újrafuttatod a nyomtató telepítőjét. Oda be tudod írni az új jelszót és utána majd nem kell a kábel.

2017. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!