Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook keresesi elozmenyek...

Facebook keresesi elozmenyek eltuntetese?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az lenne a kerdesem hogy el lehet azt tuntetni a Facebook keresojebol hogy kire kerestem ra? Azt tudom hogy a tevekenysegnaploban ki lehet torolni az embereket/oldalakat, de sajnos ez hiaba es hiaba torlok minden cookiet meg elozmenyt ha valaki elkezd irni egy nevet a keresobe pont azokat dobalja ki akiket gyakran nezek. Ezt hogy lehet megoldani hogy ne igy legyen?


2017. dec. 19. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Klikk a keresősávba, töröld ki ami benne van -> Jobb oldalt fent "SZERKESZTÉS" klill -> Keresési előzmények törlése.
2017. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt csinalom mindig, de ne csak a kerdest olvasd el hanem a magyarazatot is, ott leirtam a problemat
2017. dec. 19. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel ezt nem a böngésződ menti el és hozza elő találatként hanem a Facebook, ezért nem tudod törölni a böngésző beállításaiban. Így van megcsinálva, hogy akinek a profilját gyakran "használod" azt előrébb sorolja hogy gyorsabban megtaláld. Ha a tevékenységnaplós módszer nem működik akkor nincs megoldás rá.
2018. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Es visza hogy tudom hozni az elozmenyeket???
2019. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!